Ze své vlastní zkušenosti doporučuji  neinvazivní, bezbolestné metody, které pomohou omladit váš obličej i o několik let.

1917269_102360229783751_5464273_n.jpg

A nemyslím tím návrat až do batolecích let(foto má maličkost), jako v mém oblíbeném filmu po snězení špenátu. Jde o to cítit se příjemně a vypadat na svůj věk co nejlépe .

Nezapomínejme, že k obličeji patří automaticky také krk a dekolt. Takže i tyto oblasti nezapomínejme opečovávat (peeling, hydratace, masáže, cvičení, ...).

Když tedy pomineme genetiku, vyváženou stravu, pitný režim a preferujete-li neinvazivní metody (místo návštěv různých klinik kvůli botoxu a dalším zákrokům) k omlazení obličeje vám může pomoci:

1. Každodenní péče

Již jsou na trhu kvalitní přístroje pro domácí použití k čištění, odličování, masážím  pleti.

Pro hloubkové čištění, sjednocení pleti, zjemnění  a redukci vrásek.

Pro rozjasnění a hloubkovou hydrataci pleti.

Miluji také kyslíkové masky, které vám na pleti vyšumí jako šampaňské, zjemní póry a pleť krásně vypne.

Napište mi, co Vás trápí, co si přejete řešit, ráda poradím.

Doprej si peci k omlazeni Boost Novinka 2021 ageloc.jpg

2. Obličejová jóga

Oblíbená kombinace cviků, auto masáží a baňkování obličeje, krku i dekoltu.

3. Kolagen

jeho tvorbu můžeme podpořit právě výše zmíněnými (cvičením, masážemi, přístroji spolu s určenou kosmetikou) nebo jej doplnit a podpořit tělo i vnitřně. Dříve jsem na toto téma neslyšela. Nyní jej užívám již několik měsíců a spokojenost.

Když si vybírám co do svého těla dám, je pro mě určitě důležitý zdroj, výroba i složení, způsob užití i studie/výsledky. Z těchto důvodů mám oblíbený  Liquid BioCell™.

Objednat si jej můžete zde

Součástí tohoto odkazu je také promo kód a obdržíte tak v eshopu slevu 10EUR ke konci objednávky. Balíčky vozí kurýr DPD.

Samozřejmě vám ráda pomůžu s objednáním.  Aktuálně je to ještě v angličtině s rychlým doručením z EU skladu do ČR a brzy bude možnost objednávat i v češtině, jelikož zájem z naší zemičky je obrovský. 

Pro inspiraci si můžete přečíst a shlédnout zkušenosti a pocity uživatelů ve facebookové skupince Kolagenový Matrix.

Na trhu je  kolagenů více, který si vybrat?

Pro lidské tělo je přirozenější tekutina. Takže tekutý a navíc je tento zcela na přírodní bázi.

Tento kolagen pochází z vedlejších produktů BIO kuřat chovaných volně a krmených bez GMO, antibiotik a hormonů na regulovaných farmách v USA a Evropě.

Je přirozeně odvozen z kuřecí hrudní chrupavky (které by v rámci závazku k udržitelnosti farmy po zpracování kuřat na maso vyřadili) a je hydrolyzován pomocí patentovaného výrobního procesu Bio-Optimized.

Liquid BioCell™ nabízí následující:

  • Několik mezinárodních ocenění
  • 7 USA a Mezinárodních patentů
  • Klinicky prokázané přínosy placebem kontrolovanými klinickými studiemi na lidech
  • Matrice z přírodních zdrojů (ne směs), skládající se z hydrolyzovaného kolagenu typu II (60 %), kyseliny hyaluronové (10 %) a chondroitin sulfátu (20 %)
  • Patentovaný Collagen/HA Matrix®, který přirozeně zrcadlí kloubní chrupavku
  • Patentovaný Bio-Optimized™ proces, jehož výsledkem je ideální molekulová hmotnost pro lepší absorpci
  • Tekutá forma, která výborně chutná a je tělu nejbližší
  • Koncentrovaná receptura vyžadující pouze 2 polévkové lžíce 15 ml denně
  • Mnohostranné výhody a účinky na zdraví kůže, kloubů a pojivové tkáně

Kolagen je protein, který poskytuje strukturu buňkám a lze jej nalézt téměř v každé části lidského těla, zejména ve zdravé kůži, kloubech a pojivové tkáni. Vaše tělo začne snižovat produkci kolagenu ve vašich 20 letech. Ve skutečnosti ztrácíte každý rok asi 1 % kolagenu, takže ve věku 50 let máte téměř  o 30 % méně kolagenu než ve věku 20 let a téměř o 50 % méně kolagenu ve věku 70 let. 

Ztráta kolagenu je vnitřním faktorem číslo jedna, který přispívá k patrným známkám stárnutí. Jakmile se začne rozpadat, intracelulární matrice ztratí svou tuhost a strukturální podporu, což vede ke vzniku ochablé kůže a vrásek, nepohodlí v kloubech, stresu šlach a vazů a ovlivňuje oči, nehty, vlasy, dásně a dokonce i zdraví trávicího traktu.

Kolagen vyživuje také klouby, srdce, játra, trávicí soustavu.

Kolagen jako nutriční složku lze zařadit do jedné z několika skupin v závislosti na jeho typu, zdroji a výrobních procesech. 

kolagen vysledky kolagenovy matrix.jpg

K výběru jsou 4 druhy dle primárního zaměření, můžete tedy prostřídávat a dopřát svému tělu:
PURE - zlepšuje pohyblivost a lubrikaci kloubů i svalový tonus, podporuje zdravou chrupavku a pojivovou tkáň, snižuje výskyt vrásek, zlepšuje hydrataci a pevnost pleti, podporuje zachování zdravých vlasů, nehtů, dásní, očí.
SKIN - navíc k benefitům, které poskytuje Pure obsahuje 17 superpotravin bohatých na fytonutrienty, ceramidy, zinek, biotin a další. Zpomaluje stárnutí pleti zevnitř, podporuje pevnost pokožky.
SPORT speciální zaměření na klouby, navíc k benefitům, které poskytuje PURE obsahuje navíc 9 superpotravin bohatých na fytonutrienty, aminokyseliny BCCA a L-karnitin, podporuje fyzický i duševní výkon, zdravé šlachy, vazy, svaly, klouby, stimuluje regeneraci svalových buněk, zvyšuje svalový tonus, podporuje energii, soustředění a zdraví kůže.
LIFE- navíc k benefitům, které poskytuje Pure obsahuje 10 rostlinných ingrediencí včetně extraktu ze zeleného čaje a navíc thiamin a selen, díky kterým přispívá k normální funkci srdce a k ochraně buněk před oxidativním stresem a podporuje vitalitu a celkovou pohodu, chuť je výrazně ovocná díky skvěle vyvážené směsi různých druhů ovoce.