90% hormonu štěstí se tvoří ve střevech, pečujme o ně, jejich stav ovlivňuje i naši náladu

Střevo je náš druhý mozek a střevní mikrobiom ovlivňuje nejen náš fyzický stav, ale i psychiku, pocity a emoce.

Exkluzivní Microbiome Matrix™ podporuje optimální zdraví střev, imunitní funkce, zdraví mozku a celkovou pohodu.

Jedinečný komplex prebiotik, probiotik a postbiotik v jednom. Snadné užívání. Axis TreBiotic využívá inovativní systém dodávání perliček, nemusíte polykat pilulky.

Prebiotikum GOS pomáhá prospěšným střevním bakteriím osídlit se rychleji a s větší hustotou.

Probiotický komplex NeuroFlora™ poskytuje 3 vědecky vybrané kmeny bakterií odolných vůči kyselinám, které prokazatelně podporují diverzitu mikrobiomu, imuntní zdraví a zdraví mozku a kognitivních funkcí.

Epicor® Gl+ celozrná fermentovaná složka podporuje zdravou výstelku střev pro optimální vstřebávání mikroživin a celkovou pohodu.

trebiotika zdrava streva.jpgtribiotika zdrava streva.jpg

Nerovnováha bakteriální střevní mikroflóry může také ovlivnit, že ikdyž užíváte kvalitní vitamíny, minerály, doplňky stravy, necítíte jejich účinek, protože se vám ze střev nedokáží důkladně vstřebat do krevního řečiště.

Faktem je, že stovky biliónů mikrobiálních vetřelců ve střevech, jsou pro naše přežití nezbytné. Vědci, kteří studují lidský mikrobiom zjistili, že si lidé se svými střevními mikrobi vytvářejí vazbu umožňující život a lidské geny uvlivňují genetiku mikrobiomu a že geny mikrobiomu regulují geny v našich buňkách (BruceLipton, Biologie víry, str.45). Snižující se rozmanitost lidskéo mikrobiomu vede k tomu, že se zvyšuje náchylnost k chronickým onemocněním (alergie, astma, diabetes, obezita,...).

Střeva jsou hlavním orgánem imunitního systému, zajišťují vstřebávání živin, vitamínů, minerálů, zároveň brání prosakování toxinů do krve, produkují hormony a zajišťují hormonální balanc.

Zdravá střeva znamenjí silnější imunitu, snadnější hubnutí, lepší náladu, více energie, hormonální rovnováhu, minimalizaci zánětů v těle a mnoho dalšího.

Axis TreBiotic - prebiotika, probiotika a postbiotika v jednom, inovativní komplex za skvělou cenu.

Klikni na odkaz a získej slevu 10EUR (bude odečteno před dokončením objednávky).

trebiotika probiotika prebiotika postbiotika.jpg