Dárkový poukaz a FKSP

Hledáte-li originální dárek, který tvoří úsměv na rtu, dárek pro ženu, přítelkyni, kamarádku, kolegyni, sestru, maminku, babičku nebo tchýni, můžete si vybrat z omlazujících kurzů, které si dámy zhlédnou z pohodlí domova. Nebo zvolit individuální online kurz s lektorkou v předem domluveném čase.

Obdržíte:
omlazeni Dárkový poukaz k vybranému kurzu 
omlazeniPraktické tištěné kartičky s návody se cviky obličejové jógy
omlazeniBude-li si obdarovaná přát, získá také možnost pohledové diagnostiky obličeje dle zaslané fotografie a následné doporučení cviků
a masáží (v ceně poukazu).
 
Kurzy jsou předehrané, obdarovaná získá roční přístup k videím do členské sekce, takže si je může pustit kdykoli a odkudkoli a procvičovat a masírovat obličej technikami vedoucími k omlazení pleti, mladistvějšímu výrazu a lepšímu pocitu ze sebe sama.

Face_Yoga_Inzerce_200x132,5mm.pdf (12)

Na kurzy obličejové jógy a estetického tejpování můžete uplatnit příspěvek vašeho zaměstnavatele.

Můžete zaslat objednávku na email: zuzana@omlazeniobliceje.cz nebo objednat

  • Kurz obličejové jógy (180minut / 1.499Kč / 1os.) z již vypsaných a do poznámky uvést fakturační údaje zaměstnavatele, jméno, případně další údaje, které si zaměstnavatel přeje uvést.
  • Soukromý kurz obličejové jógy pro 5-12 osob (180minut / 1.499Kč/ 1os.), napište prosím na email požadované město (Ostrava, Havířov, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Olomouc, Šumperk), počet míst (5-12) a uveďte fakturační údaje zaměstnavatele, jména, případně další údaje, které si zaměstnavatel přeje uvést.

Můžete si vybrat z vypsaných kurzů, případně je-li vás více kolegyň či kamarádek (minimální počet 5,maximální 12 žen), lze zorganizovat skupinový kurz obličejové jógy čistě pro váš kolektiv. Spolupracuji se studii, které mají zrcadlový sál (což je určitě výhoda pro lepší vizuální kontrolu během cvičení) ve městech Ostrava, Havířov, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Olomouc, Šumperk.

V takovém případě mi prosím napište na email objednávku, doplňte informace, které si přejete (zaměstnavatel) uvést na faktuře. Nebo požádejte zaměstnavatele, aby mi zaslal objednávku s požadavky na vystavení faktury. Domluvíme si termín a místo konání. Následně vystavím fakturu na konkrétní vypsaný kurz nebo na soukromý skupinový kurz a po jejím proplacení se můžete těšit na domluvený omlazující kurz.  

Ke každému kurzu obdržíte jak konkrétní doporučení pro danou tvář i přístup k videím pro zopakování.

S radostí a úsměvem vstříc omlazení.