O mně

Svůj příběh si tvořím každý den :) a skrz pozitiva obličejové jógy s respektem a radostí zasahuji i do životů některých z vás.
A kdo ještě necvičíte a zvažujete naučit se přirozené metody omlazování, velmi ráda vás na této cestě provedu.

Jmenuji se Zuzana, je mi 44 let a jsem maminkou Bruna. V mládí jsem cestovala, nejdále do Guangzhou a v ČR pak byla prodejkyní osobních vozů v autosalonu. Můj postupující věk zapříčinil, že se obličejová jóga stala součástí mého života, jak osobního, tak v profesním rozvoji a jsem za to moc ráda.

Po čtyřicítce jsem jako maminka v pozdním věku (jak se říká) začala řešit svoji pleť, protože ta paní v zrcadle začínala mít velmi unavený výraz, povislá horní víčka, povadlé tváře a při úsměvu koutky rtů nešly nahoru jako dříve. Začala jsem se zajímat o možnosti omlazování neinvazivní, bezbolestnou, co nejpřirozenější metodou. Pryč byly ty doby, kdy jsem si vystačila jen s mnou tolik oblíbenou růžovou vodou... Po seznámení se s obličejovou jógou mě cvičení pobavilo a samozřejmě nadchlo. Vítám přirozenou podporu k omlazení. Vše se děje ve správnou dobu, a tak jsem absolvovala lektorský kurz obličejové jógy u Face Yoga Institute a stala se tak certifikovanou lektorkou, která vás provází na cestě k omlazení. 

lektorka oblicejove jogy Zuzana face yoga institute

Po lektorském kurzu obličejové jógy logicky následoval lektorský kurz baňkování a také kurz lymfatických masáží obličeje. Baňkování spolu s Orient olejíčkem je velmi příjemný relax. Kdo si k olejíčku už přičichl, ví, o čem píši. Jako doplnění přirozených metod jsem absolvovala také lektorský kurz estetického a lymfatického tejpování obličeje. Vše vše krásně doplňuje a podporuje přirozené omlazování.

certifikat lektorka oblicejove jogy     certifikat bankovani obliceje     certifikat esteticke tejpovani    certifikat lymfaticke masaze

Mých kurzů se zúčastňují ženy převážně ve věku 40–55 let, někdy i přes 70 let. Je to opravdu pro každého, kdo si přeje cviky a masáže vyzkoušet, ujistit se, že je provádí správně a také se namotivovat k pravidelné péči o pleť touto příjemnou a zároveň zábavnou i odpočinkovou metodou.

Můžete si vybrat z živých skupinových kurzů v zracadlových sálech studií, online kurzů s videi nebo individuálních kurzů prostřednictvím Zoomu, WhatsAPPu apod. Kdo si přeje pomoci v pravidelnosti, může se přihlásit do dámského klubu Omlazení s úsměvem, kde pro vás mimo jiné připravuji každou neděli novou sestavu a vše si můžete pustit i zpětně.  

Pečujme o sebe s lehkostí a radostí.

dk poklad oblicejova joga 

Ráda vám předám své vlastní zkušenosti a tipy pro zdravější a rozjasněnější pleť. Ano, každá máme jiný výchozí stav pleti, než se začneme vědomě opečovávat, ale nikdy není pozdě začít, výsledky se dostaví. Jsem ročník 1979 a přeji si udržet mladistvý vzhled a svěží mysl. Kombinace cviků, masáží mi dává smysl. Čistit, prokrvovat, vyživovat, zpevňovat a podporovat tvorbu kolagenu a elastinu, to je oč tu běží. 

A také miluji a doporučuji procházky přírodou pro ten klid, vzduch a atmosféru… Příroda je nejlepší designer, její detaily mě fascinují, tím okem relaxuji a ráda fotím.

Milé dámy, možná už jste se s obličejovou jógou setkali, možná jste nějaké cviky i zkoušely.

Pro efekt a změnu je důležitá správná technika, tedy provedení cviků a samozřejmě pravidelnost, což však neznamená cvičit každý den hodinu denně. I deset, patnáct minut rozvičky s pár cviky a občasná masáž, je pro pleť příjemná a přínosná.

Těší mě dělat něco pro sebe a zároveň vracet úsměvy dalším ženám. Mám radost z každé zpětné vazby mých klientek, jak mi píší či volají, kde už vidí změny a s nadšením pokračují. 

Co mi pomáhá udržovat pleť ve 44 letech?

omlazenidůkladné čištění pleti ráno i večer
omlazeni
masáže, baňkování, peeling, hydratace 
omlazeni
komplexní obličejová jóga, správná technika a kombinace cviků
omlazeni
kosmetika vyhovující mé citlivé pleti
omlazeniobčasná kúra 
kolagenu z bio zdroje

Určitě všeho s mírou. Možná to zní jako hodně péče, ale je to o minutkách denně, které si věnuji a má pleť mi to krásně vrací. 
Přejete si přirozeně omladit pleť, stačí mi napsat, jsem tady pro vás.

S radostí a úsměvem vstříc omlazení,
Zuzana